Діана
Настя, дякую за неймовірну професійну роботу, за те що ти дуже комунікабельна, з тобою дуже просто працювати, вибудовуєш чудові кадри наповнені змістом. Дуже приємно було працювати, Настя не лише гарно фотографує, а і вибудовує неймовірні кадри. Виділяє лише плюси і приховує мінуси.
Аня
Анастасія надзвичайно комунікабельна та приємна людина, уміє зняти будь-які м'язові затиски та підтримати легкість в проведені фотосесії.
Саша і Марійка
Ми дуже раді, що мали можливість співпрацювати з професіоналом своєї справи - з тобою Настю)) 4 години фотосесії пролетіли швидко, легко, ніби за хвилинку) Дякуємо за чудову пам'ятку!!!) Ти була незамінною частинкою нашого святкування!))
Аня
Знаю Анастасію як фотографа з початку її захоплення фотографією і з впевненістю можу сказати, що хобі переросло в справжній професіоналізм. Це людина, яка не втомлюється удосконалюватися, щоб дарувати вам фото в яких закарбовані незабутні секунди життя. Фотосесії з Настею - це безліч ідей, море креативу і чудовий результат!!!
Людмила
Фото можна побачити, але справжню його красу - лише відчути. Те, що і несуть фото Анастасії - душевність та моральне задоволення, через призму усіх пережитих емоцій, які ловить автентичний момент, відображений на фотографії :) . Обожнюю ці фото, а їх автор - неймовірно Великий Талант!
Юра і Наталка
Дякуємо за чудові фото!!! Було дуже приємно з тобою співпрацювати. Ти дійсно професіонал своєї справи!
Оля і Рома
Безмежно вдячні фотохудожниці Анастасії за чудову весільну фотосесію.Звертаємося вже не вперше.Прекрасно фотографувала мою вагітність,а цього року замовляли новорічну сімейну фотосесію...Все дуже подобається...можна сказати я в захваті від її робіт.Кожного разу щось нове,роботи неповторюються.Будемо й надалі користуватись її послугами.А Насті бажаємо натхнення і побільше хороший клієнтів:)
Ірина
Мені подобається як Анастасія індивідуально підходить до кожної фотосесії, адже окрема людина - це цілий світ, який помітний не всім. Фотографія з її рук оживає та дивує креативом, бо те, що бачить вона, люди помічають з часом тільки на фото.
П. с. Дякую за чудові фотосесії та проявлене терпіння!!
Олена
Настьонка, ти - ТАЛАНТ! Щаслива людина, бо знайшла себе, відкрила в собі талановитого фотографа!!! Дуже цікаві роботи. Ти вкладаєш душу в кожну фотосесію і це відчувається. Всім рекомендую, під час фотосесіі - море емоцій і позитиву!!!!