Zinchuk\'s Art Wedding

Як зробити весілля ідеальним та оригінальним? Наречена Ірина написала про це цілу статтю! Далі прямий текст від неї та фото від мене.

"Наше перше побачення відбулося на території нашої альма-матер, що в подальшому відіграло свою роль. Два місяці розмов і потім 11 місяців відносин завершилися освідченням!

Насправді наші приготування до весілля розпочалися не відразу, адже робота 6 днів на тиждень втомлювала, а буденні речі не залишали місця ні для чого. Тому можна сказати, що організація була проведена за менше, ніж три місяці. Почавши ділитись баченням майбутнього свята, ми точно знали, що це не буде класичне весілля, де купа гостей, серед яких трохи друзів і всі родичі, пишна мереживна сукня, костюм і тамада. Оскільки всі нас знають як творчу пару, то ми й підішли до всього дуже креативно.

1. Перш за все обрали місто Острог, там ми обоє вчилися 6 років, там познайомилися, це містечко дихає історією і сповнене нашими спогадами. Вінчалися у соборі, побудованому в XV столітті, який знаходиться на території замку Князів Острозьких.


2. Заклад вибрали незвичний як для весілля, але прекрасний як для арт-вечірки – підвальне приміщення з приглушеним освітленням, купою картин на кирпічних стінах і дерев’яними меблями.


3. Запрошення малювали на полотні, власноруч вирізали конверти, бірочки, підбирали дизайн упаковки.

 

4. Я відразу відмовилася від фати і хотіла живі квіти у волосся, щоб стиль greenery простежувався у всьому. Довго вибирала сукню, але з нареченим, бо геть не вірю у всякі забобони. Віра в Бога у мене не пов*язується із видумками людей. До речі, одяг для нареченого теж обоє вибирали.

 

5. Думали взяти декоратора, однак пошуки увінчалися невдачею і я з радістю проявила свої декораторські вміння. 

 

6. Ніякої штучності! Мало бути повно живих гортензій, евкаліпту та іншої зелені, а ще дерево. І наша арт-вечірка за рахунок зелені була справді живою!

 

7. Мінімум постановочних фото збирання нареченої і ніяких забобонів типу не можна бачити гостей чи дивитися на іншу наречену не було. Просто ми так вирішили.

 

8. Запросила свою одногрупницю заспівати та зіграти на гітарі, щоб джаз і купа танцювальної музики переплелися і кожен міг обрати музику до душі.

 

9. Цікавим було те, що ми відмовилися і від стандартного застілля, зробили фуршет, хоча були стільці і спеціально за декорований стіл для наших дідусів.

 

10. Замість тамади найняли хлопців-КВНщиків, які розважали і не доймали конкурсами та благаннями сказати тости. Всі бажаючі самі могли взяти мікрофон та побажати нам щось хороше.

 

11. Неоднакова кількість дружб і дружок – 4 дружки на двох дружб.

 

12. Коктейлі ми також готували власноруч – лимонад та мохіто, які миттєво розлетілися в липневу спеку.

 

13. Наша фішка – це handmade, тому і цукерки були зроблені власноруч мною з різних горішків, сухофруктів та шоколаду. Частину тортів готували мами, а весільний торт і більшість десертів довірили кондитерській.

 

14. Влаштували творчий аукціон, де продавали власні картини, цукерки та арахісову пасту для гостей як перепустка на нашу річницю, пройшло на ура!

 

15. Замість звичного альбому для побажань ми взяли дерево побажань, де гості малювали фарбами і писали побажання.

 

16. У подарунки для гостей обрали власноруч зготовані джеми з ревеню та апельсина!

 

17. Купили мольберта, палітру, взяли фарби і пензлі, підібрали картини чоловіка і зробили фотозону.

 

Ми були дуже задоволені, свято вдалося на славу, море танців і розслабляюча атмосфера, де кожен міг поспілкуватися, переглянути фото, смачно поїсти, попити коктейлі, посміятися, зробити фото біля мистецької фотозони, насолодитися живим співом.

І, звичайно, могли бути деякі люди, що не зовсім нас зрозуміли, однак це був тільки наш день, який ми для себе своїми ж зусиллями і зробили. Я думаю, що в житті буде вдосталь можливостей робити так як усі, та краще б їх не було. Рада, що Бог дав нам сил реалізувати задумане і хай так буде й надалі!

Поради щодо вибору фотографа і фотосесії:

 

- завжди потрібно знати, що собою являє людина, яка матиме з вами справу. Якщо це ваш хороший друг, як у нашому випадку, тоді питання відпадає, але якщо ви наймаєте незнайомого вам раніше фотографа, то поспілкуйтеся з ним, щоб розуміти чи підходите ви один одному;

 

- обговорюйте всі деталі, просіть, щоб хотіли ви та уважно слухайте, що вам пропонують;

 

- фотограф – це митець і водночас учасник процесу, тому насолоджуйтеся миттю, а не думайте про нього як про критика;

 

- тільки ви знаєте як сильно кохаєте свою людину, то і плавайте у цьому коханні під час фотосесії;

 

- віддайте всі гаджети друзям, батькам, у такий важливий день,тим більше під час фотосесії, нічого не трапиться, якщо вчасно не відповісте на дзвінок чи не подивитеся, хто ж там лайкає ваші пости;

 

- по закінченні фотосесії маєте відчувати задоволення від зробленого, а якщо раптом виникли ідеї, то не мовчіть, коли ще ви буде у точно такому ж образі?!

Величезне спасибі:

Фотограф – Анастасія Зубенко

Плаття – весільний салон «Королева»

Зачіска – перукар Сніжана

Макіяж – Ксюша Костюкевич

Ведучі –«Збірна ювілейного»

Заклад – «Маестро»

Флористика - LaFleur

Кондитерська – Морквяна Мар’яна

Подружкам нареченої – Поляк Анастасії, Зубенко Анастасії, Кармазіній Катерині, Ковтунович Вікторії

Дружкам нареченого – Годованюку Вадиму, Зінчуку Ярославу.

Мамам, які відповідали за смачну їжу і витратили нервів як і сама наречена

Татам, які допомагали з декором та відповідали за алкоголь

Всім, хто долучився і розділив з нами радість!

Моєму коханому, найкращому чоловікові, який дозволив мені чаклувати над нашим святом і терпляче втілював мої забаганки в реальність.