Vienna, Austria

Відень - це як кохання з першого погляду. Спочатку ти просто мовчки із захопленням дивишся і слухаєш його. А потім, коли потроху приходиш до тями, починаєш розуміти, що саме змушує твоє серце битися частіше. Його велична архітектура, ідеальний смак та стиль поєднання сучасного та давнього, химерні форми та ліпнина, Відень - ідеальна пара для естетів.

 

Якщо ви коли-небудь чули Віденський вальс Штрауса, то зрозумієте яка атмосфера панує у Відні. Гуляючи містом навіть у джинсах, відчуваєш себе як на святковому прийомі у вельможного дворянина. І дня мало, щоб оцінити усю красу міста. Лише на самі музеї та палаци потрібно кілька днів.

 

Enjoy!

Кажуть, що у Відні обов'язково треба скуштувати три речі на букву "Ш": шніцель, штрудель і шнапс. А ще не забути про віденські сосиски, що продаються у вуличних кіосках, запашну віденську каву і знаменитий австрійський торт "Захер". Ну і бонусом до цього всього буде безкоштовна водичка, що тече з альпійських гір в спеціальні "автомати" з написом Trinkwasser, звідки кожен може набрати її навіть в пляшку з собою.