Що привезти з подорожі?

Магніт на холодильник за 5 євро? Ні-ні, дякую!


Вже кілька років не привожу додому магнітики з поїздок. По-перше, після періоду активних подорожей Україною у нас вдома просто не лишилося місця на холодильнику. По-друге, набагато приємніше пити щовихідних каву з чашки з Любліну або Будапешту, ніж дивитися на ту мозаїку магнітів на холодильнику. А ще кожна річ у цьому світі повинна нести певну цінність. Яка цінність від магнітиків? Приємні спогади мені дарують фото з близькими людьми у поїздках (хай і не завжди вдалі), а не заламінована частина зображення. Хай пробачать мене виробники цих магнітів, але я проти такого. Тому ось вам мій особистий список цінних сувенірів з подорожей, які часто навіть коштують дешевше, ніж магніти.


Поштові листівки

Обожнюю красиві поштові листівки. Може для когось це старомодно, але як давно ви отримували листівки по пошті? Пам'ятаєте цю таку маленьку дитячу радість, коли на конверті вказане твоє ім'я, коли просвічуючи конверт через вікно, намагаєшся вгадати що там? Так от, у мене ці відчуття зовсім свіжі. Частина листівок з подорожей відправляється у відповідь саме на такі листи від подруг. А ті, що пасують дизайну моєї кімнати, залишаються зі мною, навіювати приємні спогади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Парфуми 

А уявляєте як приємно, ідучи на побачення, одягнути парфум з Дрездена? Я уявляю :) До того ж, хороші парфуми в європейських мережевих супермаркетах коштують не так дорого як в рідних ЦУМах чи PortCity, тому можна навіть усім родичам накупувати в подарунок.

 

Ялинкова прикраса

Кому набридло прикрашати ялинку китайськими пластмасовими кульками - вперед на різдвяні ярмарки за унікальним хендмейдом. Давайте повернемося в часи, коли кожна ялинкова прикраса мала свою історію, яка щороку переповідалася нам батьками. У мене на ялинці висять іграшки з Праги і Новоград-Волинського, і я точно знаю, що буду розказувати своїм майбутнім дітям, готуючись до зимових свят.

Чашки

Вино чи інші національні напої

Не знаю як можна везти магніти із Закарпаття, коли там стільки всіляких вин і наливок. Після таких поїздок можна ще місяць влаштовувати з друзями вечори дегустацій, ділитися враженнями, переглядати фото і відео з поїздки.

А ще можна привезти ароматизовані свічки, декор для дому, шарфи, сумочки чи інші аксесуари. Головне, щоб сувеніри несли якусь цінність, а не просто вицвітали на холодильнику.