Odese - June Vacation

Одеса зустріла нас музикою і дощем. Цікаво, що для пасажирів усіх потягів, які прибувають в Одесу, звучить мелодія пісні про Одесу, написана ще в 1951 році. Не встиг зійти з перону, а ти вже відчуваєш себе бажаним гостем міста. 

 

Ми не замовляли екскурсій, бо самі хотіли розгадати загадки цього міста. Частину "таємниць" нам розкривали самі місцеві жителі, які просто підходили і радили куди варто сходити і коли купувати продукти на Привозі (дешевше після 15.00). 

 

В перший же день ми пішли гуляти центральною частиною Одеси: Дерибасівська, Катеринівська, Потьомкінські сходи, Морський порт, міський сад скульптур. Після такої прогулянки обов'язково треба було смачно поїсти і відновити сили, тому ми пішли в "Компот". Я багато чула про цей заклад ще задовго до цієї поїздки, тому не зайти туди було неможливо. Тим більше, що сніданки тут можна замовити незалежно від того о котрій годині ти прокидаєшся: о 8.00, 13.00 чи 23.00. 

За 2.5 год електричкою з Одеси можна дістатися до найстарішого міста України - Білгород-Дністровський. У місті знаходиться Аккерманська фортеця, в якій щороку проводяться лицарські бої. Дуже гарні краєвиди відкриваються з неї, та й сама фортеця надихає. 

Список must see/do в Одесі:

 

- випити склянку свіжовижатого гранатового соку на Привозі

- відвідати балет в Одеському театрі опери та балету

- повалятися з мохіто на пляжі, про який знають тільки місцеві жителі

- порахувати Потьомкінські сходи (ми 198 сходинок нарахували)

- замовити водну прогулянку вздовж чорноморських берегів

 

... і просто насолоджуватися одеським колоритом!